Comments

Haber AkışıNEXT MACHİNA 3D HD RECEİVER

Next Machina 3D, içerdiği teknolojik işlev seçenekleri ile TV keyfi ve kaliteli görüntüyü bir arada sunuyor. Next&Nexstar'ın, Türk ve Koreli mühendisleri tarafından, son teknoloji ile üretilen Next Machina 3D Uydu Alıcısı, kaliteyi arayanların bir numaralı tercihi. 

ARM CORTEX-A9 mimarisi ile üretilmiş cihaz, sahip olduğu üstün özellikler sayesinde, ileriye dönük teknoloji ile geliştirilebilme ve uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor.

Öte yandan Türkiye'de bir ilk olarak, ister uydudan, ister IPtv üzerinden gelen görüntüyü, ister USB bağlantılı harici bir bellekten 3 boyutlu filmi Power 3D GPU teknolojisi ile 2D'ye çevirmeyi de mümkün kılıyor. 

Reklam sevmeyenler için Nextstar'dan müthiş bir icat! 
Dizi veya filmin en heyecanlı yerinde ansızın yayına giren reklamlardan dert yananlar için Next&Nextstar tarafından geliştirilen uydu alıcısı, isteğiniz doğrultusunda, reklam başladığı an kumanda ile artırabileceginiz süre ile reklam filtresini devreye sokuyor. 

Siz kanallarda dolaşırken reklam bittiğinde o kanala otomatik olarak geri dönüyor. Uydu alıcısı ve güvenlik kamerası bir arada! Güvenlik sistemleri ile yeni projelere imza atan Next&Nextstar, uydu alıcısı ile ev güvenliğini ilk kez bir araya getirdi. Cihazla uyumlu bir pc web kamerasını ürüne takarak evinizin güvenliği sağlayabilirsiniz. 

İnternete bağlı uydu alıcınız kapalıyken bile, internetinizin IP'sini herhangi bir browser uzerinden (pc, tablet, bilgisayar) kameranıza bağlanabilir ve ortamı izleyebilirsiniz. Youtubedan görüntü izlemek mümkün! Bilinen tüm video ve ses formatlarını destekleyen Next Machina 3D Uydu Alıcısı, ayrıca web tarayıcısı ile internette dolaşabilmek, Youtuba girmek ve video indirmek gibi imkanları da mümkün kılıyor. 

Sadece pc üzerinden izleyebildiginiz internet TV linki olduğunda ise Next Machina 3D uydu alıcısına linki girip yayını televizyondan seyretmek de mümkün. Ayrıca bölme özelliği ile ekran dörde bölenerek aynı anda 4 farklı yayını izleme imkanı da sunuyor.