Comments

Haber AkışıPANASONİC BTT770 3D BLU-RAY DİSC EV SİNEMA SİSTEMİ

Sinema Surround tarafından yapılmış sanal hoparlörler, doğal, yumuşak surround ses üreterek sorround efekt eksikliğini telafi ederler.2011 modellerinden başlayarak, hem dikey hem de yatay yönlerde aynı sayıda hoparlör yerleştirilmiştir. 

Bu sayede sadece yatay değil, dikey yönlerde de gelişmiş surround efekt sunulur, böylece en beğendiğiniz filmleri dinamik surround ses seviyesinde ve daha önce hiç olmadığı şekliyle deneyimlersiniz. 

Doğrudan ana üniteye monte edilmiş bir Wi-Fi sistemi sayesinde Blu-ray DiscTM oynatıcıyı yerel ağ bağlantısı kablosu veya kablosuz ağ bağlantısı adaptörü ile bağlamak zorunda kalmadan VIERA CAST ve BD-LiveTM içeriğinin keyfine varırsınız. *Bir *kablosuz yerel ağ bağlantısı ortamı gereklidir. 

 Skype'li VIERA CAST ile uzaktaki aileniz ve arkadaşlarınızın görüntülerini TV'ye getirerek geniş ekranda gerçek zamanlı görsel iletişimin keyfine varırsınız. Bırakın Panasonic'in Skype uyumlu Ev Sineması iletişim menzilinizi oturma odanızdan dünyaya taşısın. Ana ünite iki HDMI girişi ile donatılmıştır. 

Bu sayede SC-BTT770'e set üstü cihazınızı, oyun konsolünüzü ve diğer cihazlarınızı HDMI üzerinden bağlayarak kolayca 5.1-kanal sistemi kurabilirsiniz. Bekleme ara geçiş fonksiyonu ev sinema sistemine bağlı cihazların sinyallerinin ev sinema sistemi kapalıyken bile uygun bir şekilde TV'ye yollanmasını sağlar. 

 2D-3D çevrim, görüntüleri DVD ve Blu-rayTM disklerden doğal derinlik algısıyla 3D'ye çevirir. Yani, değerli DVD film koleksiyonunuzu çok daha keyifli bir izleme tecrübesi yaşayarak 3D seyredebilirsiniz.

Daha fazla detay panasonic web sitesi ve panasonic satış noktalarında