Comments

Haber AkışıBENQ MH680 FULL HD 3D PROJEKTÖR

Bir zamanlar lüks olan, günümüzde ise kullanım amaçları genişledikçe daha büyük bir kesime hitap etmeye başlayan projektör cihazları, gerek yeni teknolojileri ile gerekse kompakt tasarımları ile göz dolduruyor. 

Bugün ofisimize konuk olan BenQ MH680 projektör, 3D desteği ve Full HD görüntü kalitesi ile dikkat çekiyor. Türkiye distribütörlüğünü Astel Elektronik‘in üstlendiği BenQ’nun MH680 model projeksiyon cihazı, kolay taşınabilir yapısı ve başarılı teknik detayları ile mercek altında. 

Kutu içeriği BenQ MH680′in kutusunu açtığımız anda ilk dikkatimizi çeken taşıma çantası oldu. En az projektörün kendi kadar başarılı biçimde tasarlanmış olan bu çanta sayesinde cihazınızı dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. 

Dış yüzeyi cihazı her türlü darbeden ve sarsıntıdan koruyacak biçimde tasarlanan çantaya ek olarak bir de omuz askısı eklenmiş. Bu sayede taşıma kolaylığı sağlanmış. Çantayı bir kenara bırakıp diğer içeriklere baktığımızda ise, klasik VGA kablosu, uzaktan kumanda, elektrik kablosu ve kullanım kılavuzunu içeren CD’si le karşılaşıyoruz..techno-labs