Comments

Haber AkışıBU AY PİYASAYA ÇIKACAK 3D PC OYUNLARI

Kasım’da oyun oynamak başkadır. Özellikle birazdan sayacağımız oyunları gördükten sonra bilgisayarınıza, oyun konsolunuza ya da hangi platformda oyun oynuyorsanız ona sarılmak isteyeceksiniz. 

Bu muhteşem 3d oyunlar arasında neler yok ki? Oyun dünyasının bir neferi iseniz bomba gibi bir ay sizleri bekliyor! Geçtiğimiz dönemde oyun dünyasından pek dişe dokunur bir oyun çıkmaması yüzünden oyunsuzluktan ölmek üzere olan oyuncuların oyuna doyacağı bir ay tüm hızıyla geliyor! 

Call of Duty: Advanced Warfare Savaş, heyecan ve dirilip dirilip öldüğümüz zamanlar geri geliyor. Büyük merakla beklenen oyunun son bölümünün çıkış tarihi 3 Kasım. Bu da demek oluyor ki çok az kaldı! Oyun günümüze yakın bir tarihte geçiyor ve gelişmiş teknolojik araç ve silahlarla oynanacak. Oyunun çıkış platformları ise PC, PS4, Xbox One, PS3 ve Xbox 360

Halo: The Master Chief Collection Xbox One için çıkacak olan efsanevi oyun özellikle serinin meraklılarına güzel anlar yaşatacak gibi görünüyor. Çıkış tarihi ise 11 Kasım. 

Assassin’s Creed: Rogue 13 Kasım’da çıkacak olan ünlü aksiyon oyunu PS3 ve Xbox 360 gibi eski nesil konsollarla buluşacak. Yapımcılarının bu Assassin’s Creed oyununun eski konsollara çıkan son oyun olduğunu belirtmeliyiz. 

Pro Evolution Soccer 2015 13 Kasım’da çıkacak bir başka popüler oyun da futbol dünyasından. Futbol oyunları türüne bayılanların yakından tanıdığı Pro Evolution Soccer serisinin son bölümü yine akıllara şu soruyu getirecek gibi: PES mi? FIFA mı? Oyunun çıkacağı platformlar PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360. 

Assassin’s Creed: Unity Assassin’s Creed serisinin 13 Kasım’da çıkacak olan son oyunu PS4 ve Xbox One gibi yeni nesil oyun konsolları ve PC’ye geliyor. Oyun dünyasının gündemini meşgul eden bu oyun bakalım nasıl bir tepkiyle karşılacak. 

Tales of Hearts R Çıkış Tarihi 13 Kasım olan bir başka oyun ise Tales of Hearts R. Japon RPG türünde olan bu oyunun yeni bölümünün çıkacağı oyun platformu ise PS Vita. 

 World of WarCraft: Warlords of Draenor Fantastik dünyanın serüvenleri devam ediyor. Yine 13 Kasım’da yayınlanacak olan WOW: Warlords of Draenor PC için çıkıyor ve yapımcılarının söylediklerinden yola çıkarsak oyun severlerin büyük bir beklenti içine girmelerinde sıkıntı yok. 

Far Cry 4 Tüm bir sene boyunca gündemde kalmayı başaran ünlü oyun serisinin 4. Bölümü 18 Kasım’da çıkıyor. PC, PS4, Xbox One, PS3 ve Xbox 360 gibi oyun platformlarına gelen bu oyunun büyük sansasyon yaratması bekleniyor. 

Grand Theft Auto V 18 Kasım’da çıkacak olan bir başka büyük oyun da GTA 5. Ama bu oyun çıktı diyenleri uyaralım, GTA V eski nesil konsollara çıkmıştı ve şimdi sıra PS4 ve Xbox One gibi yeni oyun konsollarına geldi. PC için bekleyen oyuncular ise biraz daha bekleyecekler. 

Escape Dead Island Bir hayatta kalma - gerilim oyunu olan Escape Dead Island’ın çıkış zamanı 20 Kasım. PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkacak olan oyunun bu türü sevenler için oldukça başarılı göründüğünü belirtmek gerekiyor.

Kasım’da çıkacak olan diğer 3d oyunlar ise şöyle: 
Dragon Age: Inquisition Çıkış zamanı: 20 Kasım Oyun platformu: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 

Pokemon Omega Ruby/Alpha Sapphire Çıkış zamanı: 21 Kasım Oyun platformu: 3DS Lego 

Batman 3: Beyond Gotham Çıkış zamanı: 26 Kasım Oyun platformu: PS3, PS4, Wii U, 3DS, PS Vita, Xbox 360, Xbox One, PC. 

LittleBigPlanet 3 Çıkış zamanı: 27 Kasım Oyun platformu: PS4, PS3 
Sonic Boom Çıkış zamanı: 29 Kasım Oyun platformu: Wii U, 3DS Football Manager Çıkış zamanı: 7 Kasım Oyun platformu: PC, Mac Rocksmith 2014 Çıkış zamanı: 7 Kasım Oyun platformu: Xbox One Never Alone Çıkış zamanı: 4 Kasım Oyun platformu: PC, PS4, Xbox One(Sporx)