Comments

Haber Akışı3D DESTEKLİ AKILLI TELEFON LİNSHOF İ8

Görünüşe göre akıllı telefon pazarına i8 adında yeni bir oyuncu katılıyor. Alman bir şirket piyasaya orta menzilli telefon fiyatına yüksek özellikli oldukça ilginç bir akıllı telefon sürmeye hazırlanıyor. 

Tasarım olarak oldukça farklı olan Linshof i8, kaygan ve güzel tasarlanmış ve ya siyah ya da kahve renklerle fırçalanmış alüminyum özelliği ile garip ve şık bir telefon. 

Yeni başlayanlar için, telefon "Süper AMOLED, IPS teknolojisi" ile 5-inç 1080p ekrana sahip. Şirketin her iki ekran teknolojileri ile fonksiyonel prototipleri mevcut ve büyük olasılıkla farklı pazarlar için her iki versiyonu üretecek. Linshof i8, 80 GB gibi alışılmadık bir dahili depolama alanı ile geliyor. 

Cihaz 2.1GHz hızında 32 bit sekiz çekirdekli bir işlemci ile çalışıyor. Telefonun diğer özellikleri arasında 3GB RAM, HD (28mm geniş açı, hızlı düşük ışık f1.8, Sony CMOS sensör)13 megapiksel arka kamera 8 megapiksel ön kamera ve 3200 mAh pil gücüne sahip. i8, 3D desteği, GPS, Bluetooth v4.0, elektronik pusula, jiroskop, USB port, NFC ve WiFi/ LTE (4G) wireless ile HDMI 1.4 donatılmış. 

Linshof ayrıca cihaza hızlandırılmış Linshof UI ile Android 5.0 Lollipop işletim sistemi özelliklerini koymuş. Linshof i8, 2015’in ilk çeyreğinde çıkacak ve fiyatı da 380 dolar olacak.teknolojioku