Comments

Haber AkışıRECEP İVEDİK SERİSİ 3D ANİMASYON FİLM OLACAK

Şahan Gökbakar ile hayat bulan Recep İvedik yeni projeyle ekranlara gelecek. Hasılat rekortmeni olan Recep İvedik serileri animasyon film olarak ekranlara gelecek. 

Farklı bir kurgu ve konuyla çekilerek animasyon film olarak seyircilerle bulaşacak olan filme sosyal medya üzerinden destek çığ gibi büyüyor. Bu ses getiren projede Recep İvedik 3D olarak animasyon yapılacak Yönetmen kardeşi Togan Gökbakar ile beraber uzun süredir üzerinde çalışan komedyen, Recep İvedik için Hollywood’a özgü teknikler kullanacak. 

Çizimleri ve animasyonları için Anima İstanbul’la anlaşan Şahan Gökbakar, yeni projesinde sesiyle mevcut olacak. Komedyen geçen haftada da Recep İvedik’in 3D animasyon resmini sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerini büyük bir merak içerisinde bırakmıştı. recep İvedik serisiyle hasılat rekorları kıran Şahan Gökbakar’dan yine bir başka proje geliyor. 

Komedyen bu kez beyazperde izleyicisini Recep İvedik’in animasyonuyla buluşturacak. 2008’de başlayan Recep İvedik yolculuğu izlenme rekorları kıran Şahan Gökbakar, beyazperdeye nokta atışı yapacak yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. 7 milyon kişinin izlediği Recep İvedik 4 filmiyle yaklaşık 70 milyon hasılat yapan Şahan Gökbakar, İvedik’i bu kez animasyon olarak sinemaya taşıyacak. 

 Yönetmen kardeşi Togan Gökbakar ile birlikte uzun süredir üzerinde çalışan komedyen, yeni projesinde sesiyle var olacak. Komedyen geçen haftada da Recep İvedik’in 3D animasyon resmini sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerini büyük bir merak içerisinde bırakmıştı.Hürriyet