Comments

Haber AkışıACER’DAN EĞİTİM İÇİN YENİ S1 PROJEKTÖRLER

Yeni Acer S1 serisi S1283Hne ve the S1283e modellerinin yanı sıra S1383WHne modelini de içeriyor. 

Bu projektörlerin her biri kısa mesafe kategorisinde, yani projeksiyon ekranına çok yakın bir mesafeye yerleştirilebilir (1 metre kadar yakına) ve yine de güzel ve geniş görseller sunabiliyorlar (bir metrede 80 inç, 150 inçe kadar). Bu da, öğretmenlere ders anlattıkları sırada sinir bozucu gölgeleri veya ışığın gözlerini kamaştırmasını dert etmeden serbestçe hareket etme imkanı verdiği için özellikle sınıflarda veya konferans salonlarında kullanışlı. 

Kusursuz Görseller Acer S1 projektör serisi 16:10 veya 4:3 en-boy oranlarıyla WXGA ve XGA çözünürlüklere sahip ve böylece kişisel, daha keyifli bir görüntüleme deneyimi sağlıyor. Bu da, tüm serilerde mevcut olan Acer ColorBoost II+ ve Acer ColorSafe II teknolojileriyle bir araya getirildiğinde, uzun süreli kullanımlardan sonra bile kristal netliğinde imajlar, zenginleştirilmiş detaylar ve yüksek renk doğruluğu veriyor. 

Ek olarak, bu projektörler sinemadaki gibi 3D deneyimleri eğitim alanında veya kullanıcının evinin konforunda yaşayabilmesi için DLP 3D özelliğine sahip. S1383WHne ve S1283Hne[i] aynı zamanda geniş bir yelpazede projeksiyon olanakları sağlayan ve S1 serisi projektörlerde 144Hz 24p olarak oynatılabilen 3D Blu-ray filmler gibi yüksek tanımlı içeriklere kolay bağlantı sağlayan HDMI girişi sunuyor. 

Gelişmiş Kullanılabilirlik Kullanıcı deneyimi, Acer ürünlerinin merkezinde. Bu nedenle, S1 serisi projektörler basit bir Acer kablosuz donanım kilidi sayesinde kablosuz projeksiyon imkanı veriyor. Bu fonksiyonu Acer eDisplay uygulaması (Google Play ve Apple AppStore’dan temin edilebilir) ile bir araya getiren kullanıcılar kişisel cihazlarındaki içerikleri, hatta cep telefonlarının ekranlarını bile doğrudan ve kolayca yansıtabilirler. 

Acer eDisplay dört taneye kadar kullanıcının kamera projeksiyonu, web tarama, belge düzenleme veya çizim yapma gibi eDisplay destekli fonksiyonlardan herhangi birini kullanarak dörde bölünmüş bir ekran görüntüleyebilmelerini sağlıyor. Dahası, Crestron Web tabanlı kontrol konsolu sayesinde, kullanıcılar projektörlerinin eylemlerini ve ayarlarını LAN aracılığıyla tümüyle kontrol edebilirler. 

Okullar, eğitim merkezleri ve üniversiteler gibi daha büyük tesisler için, S1 serisi projektörler tesis çapında izleme kontrolü sunan ve AV kaynaklarını ve çevresel sistemlerini raporlayan çok kullanıcılı bir yönetim programı olan Cresteron RoomView ile de uyumlu. 

Yerel alan ağına bağlanıldığında, Cresteron RoomView uzaktan açma/kapama (ayrıca programlanabilir), uzaktan projeksiyon kontrolü (kaynak seçimi dahil), çoklu projektör kontrolü, e-posta uyarı sistemi ve bir RoomView yöneticisi ile online diyalog olanakları sağlıyor. 

Son olarak, S1 serisi projektörler kullanım kolaylığını arttırmak için dahili bir 10W hoparlöre sahip. Bu şekilde, kullanıcılar harici bir ses sistemi satın almalarına ve kurmalarına gerek kalmadan net ses ve stüdyo farkının tadını çıkarabilirler. 

Çevre Dostu Fonksiyonellik Acer S1 serisi çevreye duyarlı bir şekilde geliştirilmiş ve dört farklı yönden gerçek bir çevre dostu. İlk olarak, Acer EcoProjection teknolojisi beklemedeki güç tüketimini 5W’tan 0.5W’a indirerek %90 oranında azaltıyor. İkincisi, Acer ExtremeEco giriş sinyali olmayan zamanlarda %70 güç tüketimi tasarrufu sağlıyor. 

Ek olarak, Acer ExtremeEco modu lamba ömrünü 8000 saate kadar çıkartarak lamba değiştirme maliyetlerinden tasarruf ettiriyor ve uzun süreli, güvenilir projektör kullanımını garanti ediyor. Son olarak, yalnızca 31 dBA’lık düşük gürültü seviyesi net duyulabilirlik sağlıyor ve ortamda rahatsızlık yaratmıyor.scroll.