Comments

Haber AkışıEZCOOL SNY2 3D ŞARJLI GÖZLÜK

Active Shutter olarak tasvir edilen ve filmlerde hakikat 3 boyut yakalamanıza imkan veren 3D eyes gözlükler, görüntüleri evinizin salonuna getiriyor. 

Değiştirilebilir 3 adet burun pedi ile beraber gelen gözlüklerle rahat kullanım amaçlanmıştır. Kulağın arka kısmına gelen bölümün, yumuşak plastikten üretilmesi tekrar kullanım rahatlığı asıl alınarak tasarlanmıştır. 

Gözlüğün alt kısmında mevcut bulunan USB girişi ile şarj olanağı sağlayan 3D eyes gözlükler 4 saatlik şarj akabinda 60 saate kadar kullanıma imkan veriyor. Gözlüklerin sinyal almaması durumunda otomatik olarak kapanması ile şarjdan tasarruf ediliyor. 

Ezcool 3D Gözlükler 3 modeldir Ezcool Sam1 3D Gözlük : Samsung marka televizyonlarda kullanım için üretilmiştir.C Serisi için kullanılır. Ezcool Sny2 3D Gözlük: Sony marka televizyonlarda kullanım için üretilmiştir. 

Ezcool All5 Universal 3D Gözlük : Samsung, Sony, Panasonic LG (LX Serisi) ve Hisense marka televizyonlar için üretilmiştir. Kullanım (Samsung/Sony) Cihazın şarjının olup olmadığı kontrol ettikten akabinde açma tuşuna bir kere basın. Işık yanıp sönecektir. 4 kereden çok yanıp sönmesi durumunda gözlükte mevcut bulunan alıcı, sinyali alıyor demektir. 

Uygun burun pedini taktıktan akabinde gözlüğü takın. 3 boyutu yakalayamadıysanız gözlüğün alt kısmında mevcut bulunan Sağ-Sol resim görüntüleme tuşunu değiştirin. Cihaz kullanıma hazırdır. Keyifli seyirler.. 

 GENEL ÖZELLİKLER 
Samsung, Sony ve Universal (bir çok fazla markaya makul ) olarak 3 modeldir. Değiştirilebilir burun pedi Lensin her iki tarafında mevcut bulunan sertleştirilmiş tabaka Kullanılmadığı zamanlarda otomatik kapanma USB ile şarj etme Çalışır durumda yanan LED ışık 60 saate varan kullanım zamanı Sağ-Sol ya da Sol-Sağ görüntü aktarımı ayarlaması Kulak arkasında mevcut bulunan plastik yapı 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Reaksiyon Hızı: 120Hz İletkenlik: %33 Alış Mesafesi: 6 metre Görüş Açısı: 80 Derece Batarya Ömrü: 300 kere şarj Şarj zamanı : 4 saat Çalışma Süresi: 60 s.ajans34