Comments

Haber Akışı3D YAZICI DESTEK BİLEKLİKLERİ ÇIKTI

3D yazıcı destek bileklikleri CRP Group ve MHOX şirketlerinin ortalığında tasarlandı. 

Bu bileklikler eklem ağrıları için kullanılan sargı bezlerinden daha da kullanışlı ve verimli. Şayet ayak bileklerinizde, el bileklerinizde ya da eklemlerinizde ağrı, sızı varsa ve destek bileklikleri kullanıyorsanız bir sonraki kullanacağınız şey bu 3D yazıcı ile tasarlanan harika şeyler olabilir. 

CRP Group ve MHOX adında iki şirket tarafından yapılan 3D yazıcı destek bileklikleri, birçok eklem ağrısına ve sızıya tam uygun olan destek aygıtlarına değişik bir perspektif kazandırmış. Tasarım harikası bu ürünler ağrıyan yerin 3D yazıcıda taratılması sonrasında ortaya çıkmaktadır ve eklemleri sıkı bir şekilde kavrayarak destek olmaktadır. 

3D yazıcı destek bileklikleri kişiye özel tasarlandığı için yapıldığı yeri tastamam kavrıyor. Ayrıca delikli yüzeye sahip olduğundan kavradığı yüzeyin temiz hava almasını sağlayarak terlemesine de engel oluyor. 

Tasarım açısından bez desteklere nazaran daha şık bir görünüme sahip olan bu bileklikler aynı zamanda daha dayanıklılar. Ayrıca bu bileklikler suya dayanıklı olduğu için herhangi bir şekilde deforme olmuyor.cepkolik