Comments

Haber AkışıSİHİRLİ AYNA İLE VÜCUDUNUZUN YAĞ VE KAS DURUMUNU HER ZAMAN KONTROL EDEBİLECEKSİNİZ

Naked Labs isimli bir firma tarafından üretilecek olan Naked 3D Fitness Tracker isimli bir proje, özellikle kadınların ve vücut geliştirmeye meraklı erkeklerin fazlasıyla dikkatini çekecek. 


 Naked 3D Fitness Tracker adını verdikleri uygulama üzerinden ve sihirli ayna adı verilen özel bir ayna ile tüm cüvutlarının 3 boyutlu olarak yağ ve kas durumlarını kontrol edebilecekler. 

Kullanım şekli oldukça basit olan bu projede aslında bir boy aynası olan Sihirli Ayna'nın karşınısına çıplak olarak geçerek bir 20sn kadar duracaksınız. 

Ardından sizin 3 boyutlu görüntünüzü ve yağ ve kas kütlelerinizi ölçecek olan ayna, mobil uygulaması üzerinden sizin 3 boyutlu olarak vücudunuzdaki oranları gösterecek. 

Günlük sporlarınız ya da spor salonuna gittiğiniz zamanlarda yapacağınız ölçümlerle yaptığınız sporların ne kadar yararlı olduğunu rahatça görebileceğiniz proje ile hangi vucüt bölgelerinizi yeterli çalıştırdığınızı hangi bölgelerinizin zayıf kaldığını görerek tamamen fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacak.webteno