Sanal Gerçeklik

Arttırılmış Gerçeklik

3D YAZICI

Teknoloji haberleri

online platformlar

You are here

SNAPCHAT'E 3D SELFIE GELIYOR

Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat, uygulama bünyesine Seene adında bir çözümü satın aldı. Yeni çözüm ile birlikte selfieleriniz 3 boyutlu çıkacak.

Snapchat'e 3D Selfie Geliyor Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat, uygulama bünyesinde işlev görmek üzere "Seene" adında bir çözümü satın aldı. 

 Snapchat tarafından satın alınan Seene çözümü, kullanıcıların selfielerini 3 boyutlu olarak çekerek, kendi selfielerinin animasyona uyarlanabilmesini sağlayacak. 

Snapchat için 3D Selfie! Snapchat, sanal gerçeklik teknolojileri kapsamında, kullanıcıların 3 boyutlu yüz profillerini çıkaracak Seene adlı bir çözümün satın alımını gerçekleştirdi. 

Kullanıcıların kendi selfielerini çekmelerin ardından, kullanıcı yüzlerinin 3 boyutlu profili çıkaran Seen, kullanıcıların yüzlerini animasyona uyarlama, 3 boyutlu bir şekilde deneyimleme gibi özelliklere olanak tanıyacak. 

 Google, Amazon, YouTube'un kullandığı teknolojinin aksine özel kamera ve kızılötesi ışınlar kullanmayan Seene; yalnızca kullanıcıların yüzlerini tarayarak 3 boyutlu yüz profillerini çıkarıyor. 

 Gerçek hayattaki nesnelerin 3 boyutlu görüntüsünü kullanmak için yalnızca ön kamerayı kullanmayan Seene, bu performansı arka kamerada da gösterecek.shiftdelete

3D TV

görüş ve önerileriniz için.

Blog Arşivi

Bumerang - Yazarkafe