Comments

Haber AkışıRENAULT TREZOR KONSEPT OTOMOBİLİN İÇİNDE 3D GÖZLÜKLERLE YEPYENİ BİR DENEYİM YAŞATACAK

Paris Otomobil Fuarı,Renault için her zaman büyük bir etkinlik olmuştur. İki yılda bir Marka, en yeni ürün gamını ve geleceğin otomobilleri hakkındaki vizyonunu gözler önüne seriyor.

Paris Otomobil Fuarı’ndaki 4 bin metrekare alana sahipRenault standı etkinlikteki en büyük stand. Standdafuar boyunca 34 araç sergileniyor.

Renault sandındaher gün 400 görevli hazır bulunarak ziyaretçileri karşılıyor ve Renault’nun otomotiv alanındaki deneyimini keşfetmelerini sağlıyor.  

Herkese yönelik etkinlikler 
Ziyaretçiler, kendileri için organize edilen özel günlerde teknoloji, spor, sinema ve müzik de dâhil olmak üzere Renault’nun deneyimlerini keşfetme fırsatı bulacak. 

Marka’nın eşsiz dünyasını keşfetmeleri bakımından herkes için pek çok fırsat olacak. Yanı sıra otomobil tasarımına odaklanan ve Tasarım Direktörü LaurensvandenAcker’in katılacağı bir gün düzenlenecek.

Renault standını ziyaret edenler StadeFrançaisParisrugbytakımı oyuncuları ile tanışabilecek,Renault e.dams takımından Formula E sürücüleriyle bir araya gelebilecekler, Fransız aktris MichèleLaroqueile selfie çekebilecekler ve RadioFG’denDJ’ereşliğinde dans edebilecekler. 

Renault standı aynı zamanda üç gösterim alanına sahip:inovasyon, motorsporları ve elektrikli araçlar. Bu alanlarda hazır bulanacak uzmanlarla en yeni modellerin teknolojilerine ait bilgiler verecek.

Renault,Hall 3’deki Z.E. test sürüşü merkezinde elektrikli araçları ilk kez veya yeniden keşfetmeleri için ziyaretçilere fırsat sunacak. Standdaaynı zamanda bir RenaultStoreyer alacak.Ziyaretçilerin model otomobillere ya da diğer ikonik ürünlere sahip olmasını sağlayacak. 

Sanal gerçeklik 
Renault,ziyaretçilerine bu sene ziyaretçilerine en yeni TREZORkonsept otomobilin içinde3D gözlüklerle yepyeni bir deneyim yaşatacak.

Buna paralel olarak bu deneyim markanın Fransa’daki satış şebekesinde de sunulacak. Dahası, akıllı telefon, tablet veya laptop üzerinden Renault standının360-derecelik açıyla gezilmesi de mümkün olacak. 

Bu otomobil fuarının keyfini herkes fazlasıyla çıkaracak ve ev konforunda en yeni Renault ürünlerinden haberdar olacaklar. Internet kullanıcıları da Periscope ya daTwitterüzerinden özel günlere katılabilecekler.