Comments

Haber AkışıAPPLE WATCH 2 NİKE+ TÜRKİYE'DE SATIŞTA

SPOR YAP(A)MAYANLAR İÇİN... Apple Watch Nike+ eşsiz bir koşuya çıkma motivasyonu, dünyanın en iyi antrenörlerinin ve sporcularının rehberliği ve sizin özel koşu programınıza ve gelişiminize uyum gösteren rehberlik planları için yeni Nike+ Run Club uygulaması ile Apple Watch Series 2'nin tüm benzersiz özelliklerini bir araya getiriyor. 

KOŞARKEN SAĞLIĞINIZ EMİN ELLERDE 
Apple Watch Nike+ aynı zamanda, özel Nike Spor Kordonlar ve Aktivite Halkaları, Kalp Atış Hızı, Kronometre ve Hava Durumu gibi koşuculara ilk bakışta bilgi veren yararlı uygulamalarla kolayca kişiselleştirilebilen Nike'ın ikonik tarzından esinlenmiş benzersiz saat kadranlarıyla kullanıma sunuluyor. Dışişleri Bakanlığından kınama! 

iPHONE'NUNUZA GEREK YOK! 
Tüm Apple Watch Series 2 modellerinde olduğu gibi Apple Watch Nike+, iPhone'unuz yanınızda olmasa bile hızınızı, mesafenizi ve rotanızı takip eden yerleşik GPS'e sahip. 

ÖLÇÜM KOLAYLIĞI 
Apple'ın bugüne kadar ürettiği en parlak ekran sayesinde, ölçümler kolayca okunabiliyor. 

SUYA DAYANIKLILIK 
Üstelik kullanıcılar koşu sonrasında havuza dalmak isterse, Apple Watch Nike+ 50 metreye kadar suya dayanıklı. 

KOŞU ARKADAŞLIĞI 
Nike+ Run Club uygulaması, Apple Watch Nike+'a sorunsuz şekilde entegre oluyor ve akıllı koşu anımsatıcıları, arkadaşların yarış davetleri, hatta hava dışarı çıkmak için uygun olduğu zaman bilgi veren uyarılarla günlük motivasyon sağlıyor. 

REKABETE TEŞVİK 
Hız, mesafe, kalp atış hızı dahil, antrenman verileri bir bakışta görülebiliyor ve uygulama, paylaşılan koşu özetleriyle arkadaşça yarışmaları teşvik ediyor. Hatta kullanıcılar doğrudan bileklerinden birbirlerine yumruk çakma hareketi gönderebiliyor. 

FORMDA KALIN 
Apple'ın Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jeff Williams, "Formunu korumak ve sağlıklı kalmak için tüm dünyada yapılan en popüler aktivitelerden biri koşmak ve Apple Watch Nike+ ile koşucular performans hedeflerine ulaşmak için daha da motive olacak. 

BUGÜN TÜRKİYE'DE SATIŞTA 
Şimdiye kadar aldığımız tepkiler inanılmaz ve Apple Watch Nike+'ı Cuma gününden itibaren müşterilerin bileklerinde göreceğimiz için büyük heyecan duyuyoruz," dedi. 

KOŞU DENEYİMİ 
Nike Markası Başkanı Trevor Edwards, "Apple ve Nike hayatı kolaylaştırma ve daha eğlenceli kılma tutkusunu paylaşıyor. Dünyanın her yerindeki tüketicilere muhteşem bir koşu deneyimi sunmanın heyecanını yaşıyoruz," diyor.sabah