Comments

Haber AkışıMODA E-TİCARETİNİN ŞAMPİYONU TRENDYOL GALATASARAY’IN SULTANLARI İLE EL ELE VERDİ

Galatasaray A Bayan Voleybol takımı, 2016-2017 sezonunda Sultanlar Ligi, Avrupa CEV Kupası ve Türkiye Kupası’nda Trendyol.com sponsorluğunda şampiyonluk arayacak. 

Türkiye’de moda e-ticaretinde sektör lideri olan Trendyol, 2016-2017 Sultanlar Ligi’ne şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Galatasaray A Bayan Voleybol takımına sponsor oldu. 

Hayatın her alanında kadınların gücüne inanan ve onları destekleyen Trendyol, Galatasaray A Bayan Voleybol takımı ile bu kez filelerin tozunu atmaya hazırlanıyor. Sponsorluk kapsamında Galatasaray’ın tescilli ürünlerinin yer aldığı GS Store butiği Trendyol.com’da da açılacak. 

Trendyol ile Galatasaray A Bayan Voleybol takımı arasındaki işbirliğini duyurmak adına Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da düzenlenen basın toplantısı ve sponsorluk imza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, şunları söyledi: “Galatasaray pek çok alanda olduğu gibi voleybol branşında da Türkiye’nin öncü kulüplerinden biri. Geçmişte pek çok başarıya imza attık. 

Altyapımızdan milli takımlara sayısız değer kazandırdık. Bir süredir yeniden yapılanma çalışması içindeyiz. Türkiye’nin yetenekli gençleri ile dünyanın önemli yıldızlarını bünyesinde barındıran bir kadro ile geçen sezon bayanlarda CEV Kupası Finali’ne ulaştık. Bu yılki hedefimiz o kupayı ülkemize getirmek. 

İnanıyorum ki elimizdeki genç ve güçlü kadro, Trendyol gibi enerjik bir markanın desteğiyle bu sezon hem o kupaya ulaşacak hem de Türkiye Ligi’nde önemli başarılara imza atacak. Bu işbirliğinin Galatasaray’a ve Trendyol’a hayırlı olmasını diliyorum.” Trendyol kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu ise imza töreninde şunları söyledi:

 “Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketi olarak Türkiye’nin en değerli spor kulüplerinden Galatasaray ile işbirliğimizden dolayı mutluluk duyuyoruz ve işbirliğimizin uzun soluklu olmasını diliyoruz. 2010 yılında kurulduğumuzdan beri sürekli artan bir ivme ile başarılarımızı ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Trendyol olarak Türkiye’nin gücüne katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. 

İnternet şirketleri arasındaki en büyük işvereniz ve elde ettiğimiz başarılar, ciro ve büyüme hızımız ile tüm dünyanın ilgisini çekiyoruz. Türkiye’nin en büyük AVM’si olarak tüm Türkiye’ye ulaşan ve kadınların hayatını kolaylaştıran en çok tercih edilen markayız. 

Doğru stratejiyle ilerleyerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için teknoloji yatırımlarımıza devam edeceğiz. Galatasaray yıllardır yurtiçi ve yurtdışında başarıları ile ülkemizi gururlandıran bir kulüp Bu anlamda Eticaret sektör lideri Trendyol ile Galatasaray Spor kulübünün güçlü sinerjisinden başarılarla dolu bir sezon çıkacağına inanıyoruz. 

Özellikle kadın voleybol takımına destek olmak bizim için daha da önem taşıyor, çünkü Trendyol olarak, kadınların gücüne inanıyoruz ve destekliyoruz. Kadınların ekonomideki rolünün çok önemli olduğunu düşünüyor ve ülkemizi daha da ileri taşıyacağına inanıyoruz. 

Trendyol da ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan ve kadınlar tarafından kurulan önemli bir markadır. İletişim platformumuz ‘sen istersen’ ile, kadınlara seslenip güçlerine güç katmak ve kadınları desteklemek istiyoruz çünkü biz kadın ne isterse istesin her şeyi başarabileceğine inanıyoruz. 

Kadın isterse sporcu da olur, isterse girişimci de olur, isterse yönetici de olur, isterse anne de, hatta isterse hepsini olur. GS A Kadın voleybol takımı sponsorluğumuz ile Trendyol olarak ilk kez ‘sen istersen’ platformumuzu duyurmaktan ve GS A Kadın voleybol takımını desteklemekten gurur duyuyoruz. İşbirliğimizin her iki markaya hayırlı olmasını diliyoruz.” 

İmza törenine katılan Galatasaray’ın Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce de, “Geçen sezon 14 oyuncusundan 9’u altyapıdan gelen bir takımla Avrupa’da final oynadık. 

Bu Galatasaray ve Türk voleybolu adına çok önemli bir başarı... Bu sezon çıtayı daha yükseğe koyduk. Bu hedefe ulaşmak için attığımız en önemli adımlardan biri de bugün Trendyol ile resmiyet kazanacak olan işbirliğimiz. İnanıyorum ki bu birliktelikten her iki taraf da önemli kazanımlar elde edecek” dedi. 

Açıklamaların ardından Trendyol ile Galatasaray’ın sponsorluk anlaşmasının imzaları atıldı. İmza töreninde Galatasaray A Bayan Voleybol Takımı Başantrenörü Ataman Güneyligil ve Kaptan Nihan Güneyligil ile birlikte Galatasaray A Bayan Voleybol Takımı oyuncuları da hazır bulundu. 

Bu anlaşmayla birlikte, Galatasaray A Bayan Voleybol takımı, Türkiye’nin her yerinden her an en güncel moda trendlerine ve yüzbinlerce ürüne erişim fırsatı sunan Trendyol.com desteği ile yeni sezonda Sultanlar Ligi, Avrupa CEV Kupası ve Türkiye Kupası’nda daha güçlü ve iddialı bir şekilde şampiyonluk için yarışacak. Trendyol.com kadına olan desteğini #senistersen hashtag’ini sahiplenerek tüm iletişim kanalları üzerinden vurgulayacak.