Comments

Haber AkışıSUNUMO 3 BOYUTLU ETKI EĞITIMI ILE ANADOLU’YA AÇILDI

Sunumo tarafından hazırlanan ve Türkiye’nin en kapsamlı sunum teknikleri eğitimi olan “3 Boyutlu Etki” PETLAS çalışanlarının büyük beğenisini topladı. 

Sunum alanında uzman profesyonellerden oluşan “SunumOkulu” eğitmenleri, Kurucu Ortak ve CEO Mehmet Ateş önderliğinde geçtiğimiz hafta Kırşehir’de PETLAS çalışanlarıyla bir araya geldi. 

İyi bir sunum eğitiminin her şeyden önce “Hızlı, Etkili ve Kalıcı” olması gerektiğini ifade eden Ateş, katılımcıların iki günün sonunda çok daha etkili sunumlar hazırladıklarını belirtti.  

Eğitim üç aşamadan oluşuyor 
Katılımcıların “Hazırlık”, “Tasarım” ve “Sunuş” olmak üzere üç farklı aşamadan geçtikleri eğitim ile 2 günün sonunda etkili ve ikna eden sunumlar hazırlayabilmeleri hedefleniyor. 

Üç farklı eğitim yerine üç modülü tek bir eğitimde birleştiren “3 Boyutlu Etki”, katılımcılara 360 derecelik bir bakış açısı kazandırıyor. 

 Kısa sürede büyük etki oluşturmak gerekiyor Yaratıcı atölye çalışmalarıyla etkili sunum tekniklerini uygulamalı olarak öğreten Sunumo eğitmenleri, katılımcılara en etkili sunum becerilerini en kısa sürede kazandırmayı hedefliyor.  

PETLAS sunum kalitesine de önem veriyor 
Türkiye’nin önde gelen lastik firmalarından biri olan PETLAS, “Güvenli Lastik” kavramına vurgu yaparken, aynı zamanda eğitimli çalışanlar yetiştirme konusunda da büyük adımlar atıyor. 

Grup çalışmalarıyla sunum becerilerini geliştiren ve tasarım ilkelerini öğrenen yöneticiler, aynı zamanda interaktif çalıştaylar ile teorik olarak öğrendiklerini pratik olarak da pekiştiriyorlar. 

PETLAS İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Müdürü Mithat Durudoğan: “Güzel sunum yapmayı, yemeğin iyi bir şekilde servis edilmesi gibi görüyorum. Masanın nasıl hazırlanacağı, aksesuarların nerelerde olması gerektiği ve özellikle onu servis eden garsonun hitap ve davranışları servis açısından önemlidir. 

Sunumo bize şirketimizin ve yaptığımız işlerin en güzel şekilde sunulması için hazırlık, tasarım ve sunuş tekniklerini öğretti. Bizim bakış açımızı değiştirdi. Katkıları için teşekkür eder, başka bir projede tekrar birlikte olmayı dilerim." dedi.  

Hikayesi olan kazanıyor 
Sunumunuzun kalitesi yaptığınız işin kalitesini gösterir diyen Ateş, günün sonunda akılda kalan sunumların hikayesi olan sunumlar olduğunu dile getirdi. 

Son dönemde Anadolu kaplanlarından çok fazla eğitim talebi geldiğini belirten Ateş, “Bu talepleri karşılayacak arzı oluşturmak için kadrolarımızı genişletmeye devam ediyoruz” dedi.