Comments

Haber AkışıCastrol EDGE ve Hızlı ve Öfkeli 8 filmi işbirliğiyle zorlu bir sürüş denemesi!

Dünyanın lider ve öncü madeni yağ üreticilerinden Castrol'ün Titanium FST teknolojisi ile geliştirilmiş, şimdiye kadar ürettiği en güçlü motor yağı olan Castrol EDGE, Universal Pictures’ın çok yakında vizyona girecek filmi“Hızlı ve Öfkeli 8” ile işbirliğine giderek,sanal dünya ile gerçek hayatı buluşturan Titanyum Denemelerinin en zorlusu TITANIUM ICE’ı gerçekleştirdi. 

Hızlı ve Öfkeli filminin ünlü yıldızı Michelle Rodriguez,TITANIUM ICEmücadelesi içinfilmin efsanevi sürücü dublorü Debbie Evans’ı 42 cm kalınlığındaki buzda zorlu bir teste tabi tuttu. 

CastrolEDGE,“Hızlı ve Öfkeli 8” ile sınırları zorlayan bir işbirliğine giderek, Kanada’nın Yukon eyaletinin buzlarla kaplı coğrafyasındasanal dünya ile gerçek hayatı buluşturan Titanyum Denemelerinin en zorlusu olanTITANIUM ICE mücadelesinin filmini yayınladı. 

Hızlı ve Öfkeli filminin ünlü yıldızı Michelle Rodriguez,TITANIUM ICE denemesininfilminde efsanevi dublör sürücüsü Debbie Evans’a meydan okurken, Hızlı ve Öfkeli 8 filmindenesinlenilenbir dizi engel ile karşı karşıya kalan Debbie Evans, dünyanın en zorlu sürüşlerinden birini gerçekleştiriyor.

Castrol EDGE’in, Universal Pictures’ın vizyona girecek olan yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 8’den aldığı ilhamla hazırladığı en iddialı Titanyum Denemesi TITANIUM ICE filmi,16 Mart itibarıyla Castrol Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından izlenebilecek.  

Buzlarla kaplı bir coğrafyadaen zorlusürüşlerden biri TITANIUM ICE, tüm zamanların en popüler ve uzun süreli film serilerinden Hızlı ve Öfkeli hayranlarına 14 Nisan’da vizyona girecek son filminden nefes kesen özel bir kesit sunuyor.
Zorlu doğada çekilenmücadele filmindeünlü yıldız Michelle Rodriguez, efsanevi dublör sürücüsü Debbie Evans’a, askeri tanklar, nükleer denizaltılar, helikopterler ve füzelerden oluşan bir sanal gerçeklik ordusu ile meydan okuyor. 

Evans ise tüm bu zorluklara Castrol EDGE ile güçlendirilmişetkileyici Jaguar F-TYPE 5.0 Supercharged V8 R AWD ile karşı çıkıyor.Titanyumdenemesi,sıfırın altındaki sıcaklıktave 42 cm kalınlığındaki buzun üstünde zorlubir sürüş mücadelesini gözler önüne seriyor.

Sanal gerçekliğin sınırlarını zorlayan Castrol EDGE, bu zorlu sürüş deneyiminigerçekleştirmek için bilgisayar tarafından üretilen görüntüler ilecanlı aksiyon sahnelerini birleştiren UNIT9 prodüksiyon stüdyosundan uzmanlar ile özel bir çalışma gerçekleştirdiğini duyurdu. 

Hızlı ve Öfkeli’nin efsanevi dublör sürücüsü Debbie Evans, direksiyon başında yaşadığı zorlu anları şöyle anlattı: “Sanalile gerçek dünyanın iç içe olduğu bir ortamdayaptığım sürüş, herhalde bugüne kadar karşı karşıya kaldığım en zorlu sürüşlerden biriydi. Castrol EDGE’ikullanmak, size kendinizin ve aracınızın sınırlarını zorlamak için ihtiyaç duyduğunuz güveni veriyor” 

 TITANIUM ICE, otomobil meraklılarını Hızlı ve Öfkeli 8 vizyona girmeden heyecanlandıracak 
Castrol Otomobil ve Motosiklet yağları Global Pazarlama Direktörü Vivek Rampal, “Castrol olarak, Universal Pictures’ın dünyaca ünlü film serisinin en yenisi Hızlı ve Öfkeli 8 ile gerçekleştirdiğimiz bu önemli işbirliği için mutluyuz. 

Castrol EDGE’insürücü ve sürüş performansının sınırlarını zorlayan Titanyum Denemeleri, 2014’ten bu yana alanında öncü teknoloji uzmanları ve dünyanın en popülersürücüleriyle gerçekleştiriliyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminden esinlenerek şimdi yepyeni bir boyuta taşıdığımız TITANIUM ICE denemesi, bugüne kadarki en cesur ve en iddialıfilmimiz oldu. 

TITANIUM ICE'ın Hızlı ve Öfkeli 8 filmi vizyona girmeden önce dünyanın dört bir yanındaki otomobil meraklılarını heyecanlandıracağına eminiz” dedi.