Comments

Haber AkışıLenovo Legion Y520 Türkiyede Satışta

Oyun bilgisayarlarını, Legion markası altında toplayan teknoloji devi Lenovo, yeni modeli LegionY520ile en iyi performans, ses, tasarım, ışıklı oyun kumandaları ve havalandırma özelliklerini bir çatı altında birleştirdi. 

Şimdi Lenovo Y520 ile kendinizi oyuna kaptırma zamanı! Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Moto markası ile akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, oyun dünyasındaki iddiasını yeni ürünü Legion Y520 ile taçlandırıyor. 

Hızınıza oyunlar bile yetişemeyecek  
En yeni oyunlarla uyum sağlaması için tasarlanan son teknoloji harikasıLegion Y520, kendini oyuna kaptırmak isteyen teknoloji severlerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlandı. 
Hızlı tempolu oyun için 7. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci, NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti grafik ve hibrid depolama özellikleri ile gelen ürünayrıca yüksek ses kalitesi için Dolby Audio™ Premium ile 2 x 2W Harman™ hoparlörlerle donatıldı. 

Kazanmak için oynamanın sırrının, en ince detayları görebilmekte gizli olduğunu bilen Lenovo, kırmızıaltan aydınlatmalı klavye ile donattığıyeni modeli ile oyun keyfini gece yaşayan oyuncuların da yeni favorisi olmaya en büyük aday.  

Ekstra soğutma ile kesintisiz oyun keyfi 
Yalnızca 2,5 kg’lık alüminyum gövdesi ve 2,58 mm’lik tasarımıyla hem ince hem de hafif bir oyun bilgisayarı olarak rahatça taşınabilen Legion Y520, siz istediğiniz yerde oyununuzu oynarken, stratejik olarak tasarlanmış fan ve havalandırma kanallarıyla ısı ile savaşmak için tasarlandı. 

Grafik kartı ve işlemcilerin yakınında bulunan bu fan sistemi sıcak havayı iterken, termik havalandırma panoları da sıcaklığı dışarı atıp ortadan kaldırıyor. 

Ayrıca ek soğutma gerektiren oyunlarınız için Lenovo’nun özel olarak geliştirdiğiExtremeCooling özelliğini kullanabilir, saatler boyu süren oyunlarda bile ısınma sorunu yaşamadan oyunun keyfini yaşayabilirsiniz.